Podarunki od gliwickich policjantów dla małych pacjentów Szpitala Miejskiego nr 4

Gliwiccy stróże prawa postanowili sprawić niespodziankę podopiecznym Oddziału Pediatrii w Szpitalu Miejskim nr 4. W trakcie wizyty funkcjonariusze wręczyli dzieciom różne upominki.

Bożonarodzeniowy okres, to moment przeznaczony na refleksje, celebrację z bliskimi oraz obdarowywanie się prezentami. W tym świetle postąpili także policjanci z Gliwic. Zapewnili małym pacjentom Oddziału Pediatrii w Szpitalu Miejskim nr 4 miłe zaskoczenie, odwiedzając ich i wręczając drobne podarki.

Dzieci miały również okazję spotkać się ze Sznupkiem, maskotką śląskiej policji, która była obecna w czasie tej wyjątkowej wizyty. Każde z maluchów otrzymało przygotowane przez funkcjonariuszy paczki, co spowodowało, że uśmiechy na ich twarzach stały się jeszcze szersze po ujrzeniu różnych maskotek, słodkości i innych prezentów.

Realizacja tego świątecznego przedsięwzięcia możliwa była dzięki zaangażowaniu sierżanta Lucjana Burzika oraz sierżanta Damiana Olesia – oficerów śledczych z I Komisariatu Policji w Gliwicach. Prowadzili oni zbiórkę pieniędzy w ich macierzystym komisariacie, który znajduje się w pobliżu szpitala. Z zebranych środków nabyli i przygotowali prezenty dla dzieci.

Tą miłą inicjatywą, załoga Pierwszego Komisariatu chciała przynieść trochę radości małym pacjentom, odciągnąć ich myśli od choroby i tym samym nieco uprzyjemnić im pobyt szpitalny.

Dodaj komentarz