Festyn pełen atrakcji i dobrej zabawy! Gliwickie Święto Rodziny w parku Chopina

Przygotujcie się na dzień pełen emocji i atrakcji dla osób w każdym wieku! W niedzielę, 9 czerwca, podczas uczczenia Gliwickiego Święta Rodziny, park Chopina stanie się miejscem wspólnej zabawy. Oczywiście udział w festynie jest bezpłatny.

Na gości czeka prawdziwa feeria atrakcji. To doskonała okazja, aby przybyć z całym klanem, nacieszyć oczy zielenią, a przy tym przede wszystkim doskonale się bawić. Rozpoczęcie imprezy rodzinnego charakteru zaplanowano na godzinę 13:00, zaś zakończenie przewiduje się na godzinę 19:00.

Zapewnimy Wam możliwość zaangażowania się w różnorodne warsztaty artystyczne, animacje taneczne oraz gry i zabawy rodzinne. Dla tych spragnionych aktywności sportowej przygotowane jest specjalnie miasteczko sportowe. Dzieci z pewnością ucieszą się z dmuchańców. Będą miały również okazję obserwować pokazy pierwszej pomocy oraz zapoznać się z wyposażeniem jednostek OSP, Policji i Straży Miejskiej. Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia wszystkich dostępnych stoisk i zbierania pieczątek na specjalnie przygotowanych kartach. Zebranie odpowiedniej ilości gwarantuje otrzymanie upominku.

Niezwykle atrakcyjne wydarzenia zaplanowane są również na scenie. Zobaczymy tam występy przedszkolaków oraz uczniów z gliwickich szkół, Mażoretki Pantery z CK Victoria, a także podopiecznych Fundacji Różyczka. O godzinie 16:00 na scenie zabrzmią znane i lubiane utwory zespołu Abba, a wieczorem do tańca porwie nas zespół Chrząszcze.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na oficjalnym plakacie.

Dodaj komentarz