„Podróżować razem jest zabawniej”: 4 podróżników mogą korzystać z jednego biletu. Wyjątkowa propozycja na zbliżający się długi weekend

Szczególna oferta od Kolei Śląskich umożliwia czterem osobom bezgraniczne podróżowanie przez 24 godziny za jedyne 100 zł. To opcja dostępna na drugi długi weekend od maja do czerwca. Jeden z pasażerów kupuje bilet, a potem zaprasza trzy dodatkowe osoby do odkrywania południowej części kraju.

Możliwości zwiedzania są nieograniczone, obejmują Wisłę Głębce, Zwardoń, Bielsko-Biała, Pszczynę, Częstochowę, Siewierz, Oświęcim, Kraków i nawet Zakopane, wraz z innymi atrakcjami wzdłuż trasy. Wszystko to jest dostępne dla tych, którzy skorzystają z oferty „Podróżować razem jest zabawniej” od Kolei Śląskich.

Ekstra pociągi oraz bilet specjalny dla pasażerów „Podróżować razem jest zabawniej” to fantastyczna opcja na nadchodzący długi weekend od 29 maja do 2 czerwca. – „To oferta dla tych, którzy uwielbiają podróżować w grupie. Procedura jest prosta – jedna osoba kupuje bilet za 100 zł, który jest ważny przez 24 godziny, a następnie zaprasza trzech dodatkowych podróżników do wspólnej wyprawy Kolejami Śląskimi. Oferta dotyczy wszystkich tras obsługiwanych przez regionalnego przewoźnika, z wyjątkiem trasy Chałupki – Bohumin. Możliwość zakupu biletów w tej ofercie można znaleźć w przedsprzedaży” – informują Koleje Śląskie.

Ale jak skorzystać z tej okazji? Teoretycznie, oferta jest już dostępna na stronie przewoźnika w sekcji biletów sieciowych. Jednakże, na chwilę obecną nie będziecie mogli zarezerwować przejazdu – specjalne bilety będą dostępne w przedsprzedaży dopiero od 23 maja.

Dodaj komentarz