Kompletne darmowe lekcje futbolu dla małych dziewcząt z nutką magii Disneya, każdego piątku

Małe piłkareczki, w przedziale wiekowym 5-8 lat, mają unikalną okazję dołączyć do nieodpłatnych treningów futbolowych, które czerpią swoją inspirację z baśni Disneya. Tegoroczne spotkania są zdominowane przez motyw filmu animowanego „Encanto”. Inauguracyjna sesja treningowa ma miejsce 10 maja i następne będą kontynuowane co tydzień w piątki.

Gliwickie Stowarzyszenie GTW jest jednym z 30 ośrodków na terenie Polski, które realizują projekt UEFA Play Makers we współpracy z gigantem rozrywki, firmą Disney oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Projekt jest skierowany szczególnie do małych dziewcząt, które do tej pory nie miały okazji uczestniczyć w treningach futbolowych i nie są członkiniami żadnego klubu sportowego.

Zajęcia prowadzone przez Stowarzyszenie GTW będą mieć miejsce co piątek między 17:00 a 18:00 na boisku przy ulicy Orkana 8 w dzielnicy Wójtowa Wieś w Gliwicach. Najlepsze jest to, że udział w treningach jest całkowicie bezpłatny. Również istotne jest to, że można dołączyć do projektu w dowolnym momencie i nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich spotkaniach. Każde z nich będzie inaczej skonstruowane, z uwzględnieniem różnych scenariuszy opartych na bajce „Encanto”.

Warunkami koniecznymi do udziału w zajęciach są wypełnienie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia zgłoszenia drogą mailową. Na pierwszych zajęciach rodzic lub opiekun musi również wypełnić formularz zgody oraz zaakceptować klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych. W ramach projektu zaplanowano 8 spotkań, które odbędą się w następujących terminach: 10 maja, 17 maja, 24 maja, 31 maja, 7 czerwca, 14 czerwca, 21 czerwca i 28 czerwca.

Dodaj komentarz