Straszny wypadek samochodowy w powiecie gliwickim: matka i jej dziecko nie żyją

W powiecie gliwickim doszło do kolejnego wstrząsającego zdarzenia drogowego. 38-letnia kobieta straciła życie razem ze swoim 11-letnim dzieckiem, prawdopodobnie na skutek nieumiejętnego pokonania łuku drogi, co spowodowało zderzenie dwóch samochodów.

21 kwietnia, o godzinie 10:00 na ulicy Raciborskiej w miejscowości Bargłówka, znajdującej się w gminie Sośnicowice, doszło do tragicznego starcia miedzy fordem a jeepem. W tych pojazdach podróżowało łącznie sześć osób – dwoje w jeepie oraz czworo w fordzie. Nieszczęśliwie, dwie osoby zginęły na miejscu, podczas gdy pozostałe cztery zostały przewiezione do najbliższego szpitala przez służby ratownictwa medycznego.

Gliwicka policja potwierdziła, że pierwotne ustalenia wskazują na to, że kobieta prowadząca forda straciła kontrolę nad pojazdem podczas pokonywania łuku drogi. To doprowadziło do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnej strony jeepem – podaje informacje Śląska Policja.

Potwierdzono również, że zginęła kobieta prowadząca forda oraz jej 11-letnie dziecko – dodaje policja.

Pod nadzorem prokuratora, policjanci będą teraz próbować ustalić dokładne okoliczności oraz przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Dodaj komentarz