Zabawowy wieczór dla seniorów z DJ Dirty Mustache na czele

DJ Dirty Mustache, znany również jako Ken-G, zaprasza do wspólnej zabawy podczas eventu muzycznego o nazwie „Transbuda dla Starszaków czyli hałsowe densy #1 DJ Dirty Mustache”. To wydarzenie, pełne tanecznej energii, ma miejsce w piątek 12 kwietnia w Stacji Artystycznej Rynek, znajdującej się w miejscowości Gliwice. Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godzinę 18:00, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie to jest pierwszym tego typu projektem organizowanym przez SAR we współpracy z Joanną Cypriak Vel Czupryniak. DJ Dirty Mustache, mający za sobą wiele lat doświadczenia jako wodzirej, mimo wielu prób, nie odnosił większych sukcesów na klubowej scenie muzycznej. Wszystko zmieniło się kilka lat temu, kiedy przez przypadek trafił do grupy seniorów i poprowadził dla nich imprezę.

Podczas tamtego wydarzenia zaskoczyło go to, jak dobrze seniorzy bawili się przy jego muzyce. Po zakończeniu imprezy, jeden z organizatorów poinformował go, że aż 90% obecnych na sali osób ma problemy ze słuchem, co jednak nie przeszkadzało im bawić się na parkiecie. Od tamtego momentu DJ Dirty Mustache zdecydował, że będzie grać muzykę dla dojrzałej publiczności, czyli osób w wieku 50, 60, 70 lat i starszych. Organizatorzy gwarantują, że tańczący seniorzy nie będą narzekać na muzykę, a Marek – bo tak ma na imię DJ – będzie mógł cieszyć się graniem tego, co kocha.

Podobna atmosfera czeka uczestników nadchodzącego wydarzenia w Gliwicach. Seniorzy będą mieli okazję do doskonałej zabawy przy muzyce DJ Dirty Mustache.

Dodaj komentarz