Popularny Bieg na 6 łap wraca w nadchodzącą sobotę, 9 marca – zapisy zbliżają się do końca

Nadchodzi długo oczekiwane wydarzenie sportowe skierowane do miłośników zwierząt – Bieg na 6 łap. To popularna inicjatywa zainicjowana przez Schronisko dla Zwierząt, która cieszy się ogromnym uznaniem i przyciąga tłumy fanów już od samego ogłoszenia terminu. Z uwagi na ograniczoną ilość dostępnych miejsc, istotne jest, aby dokonać rezerwacji jak najwcześniej.

Za każdym razem, gdy odbywa się ta proadopcyjna inicjatywa organizowana przez gliwickie schronisko, wielu jego podopiecznych znajduje nowy, kochający dom. Przykładem jest choćby historia suczki Rose, która znalazła nowego właściciela podczas ostatniej edycji wydarzenia w lutym. Czy kolejna edycja przyniesie podobne historie pełne szczęścia dla innych psów przebywających w Schronisku?

Marcowa odsłona tej kultowej imprezy odbędzie się w drugą sobotę miesiąca, czyli 9 marca. To doskonała okazja, by przed nadchodzącymi świętami wielkanocnymi odwiedzić mieszkańców Schroniska na ul. Wschodniej 56 i spędzić z nimi miło czas. Psy będą dostępne do spacerów w Schronisku od godziny 10:00 do 11:00, kiedy to wolontariusze rozpoczną ich wydawanie – poinformował Miejski Zarząd Usług Komunalnych.

Warto podkreślić, że podobnie jak w poprzednich edycjach, konieczne jest zapisanie się przez internet na to wydarzenie. Formularz rejestracyjny zostanie udostępniony w poniedziałek (4 marca) o godzinie 12:00. Po zakończeniu rejestracji, organizatorzy skontaktują się z uczestnikami, którzy zdecydują się na udział w biegu – dodał przedstawiciel MZUK.

Organizatorzy przypominają, że obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Warto też pamiętać, że jedynie osoby pełnoletnie mogą się zarejestrować na bieg, a psy zostaną wydane po okazaniu dowodu tożsamości. W przypadku niemożności uczestnictwa w wydarzeniu z różnych przyczyn, uczestnicy powinni niezwłocznie poinformować o tym organizatorów. Można to zrobić wysyłając e-mail na adres [email protected] lub wysyłając wiadomość na stronie Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach na portalach społecznościowych. Dzięki temu osoby, które nie zdążyły się zarejestrować, będą miały możliwość uczestnictwa w wydarzeniu – podsumował Zarząd.

Weź swojego psa na spacer i razem odkryjcie pierwsze oznaki wiosny. Czworonogi ze Schroniska z niecierpliwością czekają na Wasze odwiedziny.

Dodaj komentarz