Lutowa odsłona Biegu na 6 łap – uczestnicy mogą zabrać psiaka na spacer. Zapisy dostępne od poniedziałku południe.

Często bywa tak, że liczba osób pragnących zabrać na spacer czworonogi ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach jest tak wielka, że zapisy zamykane są niemal natychmiast po ich otwarciu. Tym razem jednak, amatorzy psich towarzyszy mają szansę na udział w Lutowym „Biegu na 6 łap”, który odbędzie się w sobotę, 17 lutego. Formularz zgłoszeniowy zostanie opublikowany w poniedziałek (12.02), dokładnie o godzinie 12:00.

Wszyscy miłośnicy psiaków będą mieli okazję do wspólnej zabawy oraz długiego spaceru z czworonogami z gliwickiego schroniska. Psy będą gotowe do wyjścia ze schroniska znajdującego się przy ul. Wschodniej 56, od godziny 10:00 do 12:00. Jak zwykle, rejestracja do wydarzenia odbywa się drogą elektroniczną.

Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku (12 lutego) o godzinie 12:00. Po zakończeniu procesu zgłoszeniowego, organizatorzy skontaktują się ze wszystkimi uczestnikami. Jak zawsze, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach przypomina, iż na bieg mogą zapisać się wyłącznie osoby pełnoletnie. Psy będą wydawane po okazaniu dokumentu tożsamości.

Dodaj komentarz