Remont Drogi Krajowej 88: tymczasowe utrudnienia ruchu drogowego

Z uwagi na wzrastające temperatury, przyszedł czas na przeprowadzenie remontu nawierzchni krajowej drogi numer 88. Chodzi o ten jej fragment, który biegnie wzdłuż alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego i znajduje się pomiędzy skrzyżowaniami z ulicą Łabędzką a ulicą Leona Wyczółkowskiego. Planowane prace budowlane mają swoją inaugurację zaplanowaną na piątek, 8 grudnia, a ich zakończenie przewiduje się na niedzielę, 10 grudnia. W tym okresie dla kierowców będzie obowiązywała trasa objazdowa.

Ze względu na powyższe prace remontowe, daną część drogi krajowej nr 88 zamknie się dla ruchu drogowego. Od godziny 10:00 rano kierowcy będą zobligowani do korzystania z trasy objazdowej, która prowadzi ulicami Starogliwicką, Leonardo da Vinci i Leona Wyczółkowskiego. Jest to plan obowiązujący do dnia 10 grudnia, kiedy to ma nastąpić zakończenie prac remontowych.

Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach zwraca się z prośbą do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej uwagi na wyznaczone tymczasowo oznakowania drogowe, a także tablice, na których znajdują się informacje dotyczące trasy objazdu.

Dodaj komentarz