Park Nacka wzbogacony o nową atrakcję: tyrolkę dla miłośników dobrej zabawy

Jeśli ktoś szuka adrenaliny, powinien przenieść swoje poszukiwania na park Nacka. Urządzenie, które pozwala na jazdę z nogami w powietrzu, znane jako tyrolka, zostało niedawno zamontowane na skwerze Nacka, dodając do oferty tego miejsca kolejną atrakcję. Jest to świetna okazja dla osób szukających niebanalnej rozrywki!

Nowo dodana tyrolka jest umiejscowiona przy ulicy Toszeckiej w Szobiszowicach, na skwerze Nacka. Miejsce to już wcześniej było popularne ze względu na plac zabaw dla dzieci, siłownię plenerową i wybieg dla psów. Projekt ten realizowany był w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego i finansowany ze środków budżetu miejskiego. Bezpieczeństwo użytkowników zapewnia specjalna nawierzchnia wykonana z mat przerostowych. Całość inwestycji kosztowała niemal 55 tys. zł.

Nie zapominajmy jednak, że podobne urządzenia można znaleźć również w innych miejscach miasta. Warto wymienić tutaj Park Szwajcaria, skwer w Brzezince oraz Park Starokozielski. W tym ostatnim z pewnością nikt się nie nudzi – tam tyrolka jest podwójna!

Dodaj komentarz