Szukasz nowego mieszkania w Gliwicach? Sprawdź, dlaczego Apartamenty Żeromskiego to najbardziej bezkonkurencyjna inwestycja w mieście!

Gliwice to miasto o wyjątkowym uroku, pełne zielonych zakątków i ciekawych miejsc. W tężniach można się odprężyć i podreperować zdrowie, na rynku spędzić niezapomniany wieczór ze znajomymi a w parku radosne popołudnie z rodziną. Zachwycająca palmiarnia, kino studyjne Amok z wieloletnią tradycją, Teatr Miejski… to zaledwie kilka atrakcji tej śląskiej miejscowości. Już niebawem tymi zaletami będą mogli cieszyć się nabywcy nowych mieszkań deweloperskich w Sośnicy.

Nowe mieszkania w Gliwicach: Apartamenty Żeromskiego

Sośnica to dzielnica Gliwic z ogromnym potencjałem i to tutaj powstają 74 nowoczesne apartamenty zaprojektowane z myślą o rodzinach, parach i singlach. Gliwicki deweloper dom100 w ramach Apartamentów Żeromskiego zaplanował kompleks trzech trzypiętrowych bloków. Nowe mieszkania na sprzedaż będą mieć metraże od 28 m2 do aż 87 m2. Każdy lokal został przemyślanie zaprojektowany, by jego układ był łatwy do funkcjonalnego zagospodarowania i zapewniał komfort życia. Dla każdego apartamentu zaplanowano przynależny balkon lub ogródek. W każdym budynku znajdą się również duży parking podziemny i winda.

Apartamenty Żeromskiego w Gliwicach to inwestycja, która zachwyca nowoczesnością i wysokim standardem

Nowe mieszkania deweloperskie o wysokim standardzie

Apartamenty Żeromskiego zaprojektowano w nowoczesnym duchu, nie zapominając o cenionych przez lokatorów udogodnieniach i ekologiczności. Chociaż nie tak dawno temu w branży nieruchomości mogliśmy obserwować chwilowy zastój i niemałe zawirowania, deweloper dom100 nie zwolnił tempa i nie obniżył realizacyjnej poprzeczki. Budowa już ruszyła, a projekt zapowiada się intrygująco!

Co ważne, nowa inwestycja kwalifikuje się do programu Bezpieczny kredyt 2%, więc nabywcy swojej pierwszej nieruchomości mogą wiele zyskać. Warto się pospieszyć, gdyż w najbliższym czasie prognozowany jest wzrost popytu na nieruchomości. Pula nowych mieszkań deweloperskich na sprzedaż zmniejsza się w szybkim tempie, a przewiduje się, że na nowe lokale trzeba będzie poczekać nawet kilka lat. W tym kontekście nowe mieszkania w Gliwicach od dom100 prezentują się jeszcze bardziej kusząco.

Nowoczesne Apartamenty Żeromskiego to atrakcyjne mieszkania dla każdego

 

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Gliwicach Sośnicy?

Dzielnica Gliwic może się poszczycić świetną lokalizacją i znakomitą siecią komunikacji publicznej. W Sośnicy mieszczą się zjazdy na autostrady A1 i A4 oraz Drogową Trasę Średnicową. Podróż do większości miast aglomeracji śląskiej nie jest wyzwaniem – nawet komunikacją publiczną. Co ważne, mimo bliskości tętniących życiem miast – Gliwic i Zabrza – okolica w dzielnicy jest spokojna i pełna zielonych zakątków. Rozliczne tereny rekreacyjne, kryty basen, kluby sportowe czy szkoła tańca to wszystko zalety doceniane przez mieszkańców. Historyczna architektura zapiera dech, a bliskość szkół, przedszkoli, restauracji i punktów handlowo-usługowych sprawia, że Sośnica to fantastyczne miejsce do życia zarówno dla miłośników spokoju, jak i osób ceniących miejskie walory.

Jak widać, Apartamenty Żeromskiego bez wątpienia są konkurencyjną propozycją i to dla każdego. Nie trzeba dysponować niebotycznie wysokim budżetem, żeby cieszyć się swoim M w jednym z nowoczesnych bloków. W kompleksie obok przestronnych wielopokojowych apartamentów uwzględniono także kameralne kawalerki idealne dla singli czy par. Dzięki temu realizacja marzeń o swoich czterech kątach jest w zasięgu niemal każdego. Warto skontaktować się z deweloperem i poznać szczegóły sprzedaży, by nie stracić okazji nabycia wymarzonego mieszkania!

Dodaj komentarz