Podsumowanie działalności policji podczas ostatniego weekendu

Podczas zeszłego weekendu, siły policyjne miały pełne ręce roboty. Przeprowadziły oni aresztowania 8 osób podejrzewanych o przestępstwa różnego rodzaju – m.in. za udział w bójce i napaści, znęcanie się nad swoim synem, atak na interweniującego funkcjonariusza, posiadanie narkotyków i prowadzenie pojazdu mimo sądowego zakazu. W ramach patrolów policyjnych przeprowadzonych w ten weekend, aresztowano również 2 kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu, oraz kolejnych 4 po spożyciu alkoholu.

Policja przeprowadziła także dwie udane operacje poszukiwawcze. Pierwsza dotyczyła zaginionego 13-letniego chłopca, a druga 53-letniego mężczyzny. Oba przypadki zakończyły się pomyślnie. Dodatkowo, w trakcie weekendu aresztowano 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości do wykonania kary.

Policja zgłosiła również incydent związany z kradzieżą samochodu marki Audi A4, rocznik 2017, w kolorze czarnym. Auto zostało zaparkowane na ulicy Wincentego Witosa w Knurowie 16 września około godziny 21.00. Następnego dnia, około godziny 13.00, właściciel zauważył, że pojazd zniknął. Sprawa jest obecnie w toku śledztwa i policja prosi każdego, kto może posiadać jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia sprawcy, o kontakt z gliwicką komendą pod numerem telefonu 47 8592255.

Dodaj komentarz