Zapraszamy na XII edycję imprezy Wariacje na 4 łapy dla wielbicieli psów

Wraz z nadejściem pierwszego dnia października, miłośnicy czworonogów będą mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji podczas XII edycji imprezy „Wariacje na 4 łapy”. Organizatorzy zapowiadają wiele emocji oraz niezapomnianych chwil w parku Chopina.

Wyjątkowy event, zatytułowany „Wariacje na 4 łapy, czyli baw się razem z psami”, jest obowiązkowym punktem kalendarza każdego fana naszych czworonożnych przyjaciół. W tym roku impreza obfituje w szczególnie bogaty program, więc warto zarezerwować czas na odwiedzenie parku Chopina.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, wśród których znajdą się pokazy trików i posłuszeństwa psów oraz konsultacje z trenerami i weterynarzami. Organizatorzy przewidzieli również akcję o nazwie „Odkupywanie miasta”, mającą na celu podkreślenie odpowiedzialności za własnego psa. W programie zaplanowano także konkursy z nagrodami zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych uczestników oraz ich czworonożnych towarzyszy.

Dodatkowo, w trakcie imprezy przewidziano akcję adopcyjną psów ze Schroniska dla Zwierząt z Gliwic przy ulicy Wschodniej. Będzie to doskonała okazja do spędzenia czasu z czworonożnymi podopiecznymi schroniska i rozważenia możliwości ich adopcji. Wydarzenie ma honor odbywać się pod patronatem prezydenta Gliwic, Adama Neumanna.

Impreza „Psistanek Gliwice” rozpocznie się o godzinie 11:00, a zakończy o 16:00. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji!

Dodaj komentarz