"Bieg na 6 łap" powraca po letniej przerwie

Wydarzenie, które zawsze przyciąga dużą uwagę społeczeństwa – „Bieg na 6 łap”, wraca do akcji po krótkiej przerwie wakacyjnej. Następne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, datowaną na 16 września, a rozpoczęcie jest zaplanowane na godzinę 10:00 i potrwa do 12:00. Czworonogi z gliwickiego schroniska będą miały okazję do długiego spaceru razem z osobami, które zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu.

Aby mieć możliwość uczestnictwa, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie za pomocą formularza online. Formularz będzie dostępny do wypełnienia w poniedziałek, 11 września, od godziny 12:00. Ważne jest pamiętanie o zasadzie pierwszeństwa – osoby, które zapiszą się jako pierwsze mają większą szansę na udział w wydarzeniu, więc nie warto czekać do ostatniej chwili. Po zamknięciu zapisów, organizatorzy skontaktują się ze zgłoszonymi uczestnikami, którzy zostaną zakwalifikowani do uczestnictwa w biegu.

Również warto przypomnieć, że do zgłoszenia na wydarzenie mogą przystąpić jedynie osoby pełnoletnie. Psiaki z schroniska będą wydawane na spacer tylko po uprzednim okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Dodaj komentarz