Ekspansja sieci ALDI w Gliwicach

Na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Bojkowskiej pojawił się kolejny, czwarty już, obiekt handlowy sieci ALDI w Gliwicach. W planach jest oficjalne otwarcie w najbliższym czasie, jeszcze tego tygodnia. Ta niemiecka sieć dyskontowa nie zamierza na tym poprzestać, gdyż jest już w trakcie realizacji projekt budowy piątego sklepu.

Nowo powstały sklep ALDI zlokalizowany jest pod adresem ul. Gwarków 27. Prace budowlane rozpoczęto w pierwszej połowie obecnego roku na terenach głównie niezabudowanych, które znajdują się w obrębie dzielnic Politechnika, Trynek i Ligota Zabrska. Data i godzina inauguracji to środa, 6 września, o godzinie 6:00.

Sieć ALDI zapewnia, że klienci odwiedzający nowy sklep będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji dotyczących produktów z linii własnej marki. Będzie również możliwość degustacji asortymentu dostępnego jedynie w sieci ALDI. Degustacje zostaną przeprowadzone przy specjalnie do tego przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

Całkowita powierzchnia nowego marketu wynosi około 1000 metrów kwadratowych. Sieć postawiła na komfort klientów i wyposażyła sklep m.in. w krajalnicę do chleba oraz małe wózki zakupowe dla dzieci. Natomiast przy wejściu klientów przywita parking z dedykowanymi miejscami dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

ALDI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu ALDI Nord, który prowadzi działalność w dziewięciu krajach europejskich. W procesie tworzenia nowego sklepu w Gliwicach sieć zatrudniła dodatkowo kilkanaście osób. Łącznie, na terenie całej Polski, pracuje ponad 4 tysiące osób w 269 sklepach ALDI.

Kolejny market ALDI powstaje obecnie na miejscu wyburzonego pawilonu przy ulicy Chorzowskiej 1. Prace są już zaawansowane, ale na oficjalne otwarcie będziemy musieli jeszcze poczekać prawdopodobnie kilka miesięcy.

Dodaj komentarz