Międzynarodowy Dzień Psa zaowocował imprezą charytatywną w Centrum Handlowym Forum

W dniu 26 sierpnia, kiedy to na całym świecie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Psa, Centrum Handlowe Forum postanowiło uczcić to święto na bardzo specjalny sposób. We współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Gliwicach zorganizowano wiele atrakcji, które miały na celu nie tylko urozmaicić czas zwiedzającym centrum, ale przede wszystkim wesprzeć potrzebujące pomocy czworonogi.

Centrum Handlowe Forum przy Lipowej stało się tego dnia miejscem, gdzie można było nie tylko celebrować święto naszych futrzanych przyjaciół, ale również aktywnie pomagać tym, którzy szczególnie tej pomocy potrzebują. W programie wydarzenia znalazła się między innymi akcja adopcyjna dla zwierząt ze Schroniska w Gliwicach, a także warsztaty i pokazy edukacyjne na temat opieki nad psami i kotami. Dodatkowo zorganizowano zbiórkę karmy dla podopiecznych schroniska.

Impreza w Centrum Handlowym Forum była również okazją do nauki nowych umiejętności. W ramach warsztatów, które były dostępne dla wszystkich odwiedzających w godzinach od 14:00 do 17:00, najmłodsi mogli nauczyć się szycia legowisk dla swoich małych przyjaciół. Jedną z atrakcji był również punkt informacyjny dotyczący darmowego czipowania zwierząt.

Na koniec dnia wszyscy miłośnicy zwierząt mogli skorzystać z kodu rabatowego „DOBRO WRACA”, oferowanego przez sklep Zoo Afryka. Wszystkie zakupy dokonane 26 sierpnia były objęte atrakcyjnymi zniżkami.

Dodaj komentarz