Niebezpieczne skrzyżowanie w Gliwicach ponownie sceną stłuczki

Dzisiejszy poranek, 26 sierpnia, zapisał się na kartach gliwickiej kroniki drogowej kolejnym incydentem. W sobotnie przedpołudnie, minutę po godzinie siódmej, na jednym z uznanych za problematyczne skrzyżowań w Gliwicach miało miejsce zdarzenie drogowe. Na miejscu incydentu interweniują służby ratunkowe. Z informacji, które udało nam się zdobyć nieoficjalnie, wynika, że mimo groźnego wyglądu wypadku, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do niefortunnego zdarzenia doszło na przecięciu ulic Leonarda Da Vinci i Wyczółkowskiego w Gliwicach. Źródłem problemów był groźny incydent drogowy, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe.

Mieszkańcy Gliwic wielokrotnie podkreślali niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą to skrzyżowanie. Należy ono do grupy tych miejsc na mapie miasta, które są szczególnie trudne dla kierowców.

Na miejsce zdarzenia natychmiast po jego zgłoszeniu przybyły służby ratunkowe. Zebraliśmy relacje naocznych świadków, według których żaden z uczestników wypadku nie odniósł poważnych obrażeń.

Służby nadal pracują na miejscu zdarzenia, jednak ruch na skrzyżowaniu jest płynny i nie obserwuje się większych utrudnień.

Dodaj komentarz