W Gliwicach odbędą się 5. Mistrzostwa MMA. Udział weźmie rekordowa liczba zawodników

Ponad 400 zawodników i zawodniczek ma stawić się na 5. Mistrzostwach MMA, które odbędą się w Gliwicach. Turniej przygotowany zostanie przez Stowarzyszenie MMA Polska. Zapisy do turnieju zostały już zakończone, a sam turniej odbędzie się 8 października.

Zawody MMA w Gliwicach – 5. Mistrzostwa MMA

Zapisy do 5. Mistrzostw MMA zostały już zamknięte. Ostatecznie na liście zawodników znalazło się aż ponad 400 zawodników. Dokładnie jest to 407 zawodniczek i zawodników, którzy na zawodach będą reprezentować ponad 100 klubów sportowych rozmieszczonych na terenie całego kraju. Warto dodać, że w zawodach turnieju MMA udział wezmą także zawodniczki i zawodnicy z klubów sportowych w Gliwicach. Nadchodzące zawody w Gliwicach będą najliczniejszymi, które do tej pory zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska.

O zawodach MMA, które odbędą się w Arenie Gliwice

Rywalizacja amatorskich zawodników sztuk walki odbędzie się 8 października. Zawodnicy wezmą udział w zawodach będąc podzielonymi na poszczególne kategorie. Wyróżnia się trzy kategorie zawodników na 5. Mistrzostwach MMA. Mowa tutaj o kadetach, a więc młodzieży od 12 do 17 roku życia, juniorach, a więc zawodnikach w wieku od 18 do 21 lat, a także o seniorach, a więc zawodnikach powyżej 21. roku życia. Turniej amatorskich zawodników odbędzie się w Gliwicach, a dokładniej w Arenie Gliwice. Podczas organizacji tego wydarzenia ze Stowarzyszeniem MMA Polska współpracowały także miasto Gliwice i Arena Gliwice.

Więcej o nadchodzącym turnieju MMA w Gliwicach można znaleźć na portalu sportowym https://sport24h.pl/.

Dodaj komentarz