Mężczyzna wpadł do szybu betonowego w centrum Gliwic

Służby ratunkowe w Gliwicach otrzymały rano w czwartek, dnia 30 września, zgłoszenie o mężczyźnie, który znalazł się w szybie betonowym w centrum Gliwic. Po przyjeździe na miejsce rzeczywiście okazało się, że na głębokości około 8 metrów znajduje się mężczyzna uskarżający się na ból nogi. Poszkodowany nie był w stanie samodzielnie opuścić miejsca wypadku.

Wpadł do betonowego szybu i nie był w stanie go opuścić

Według podanych informacji, zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w betonowym szybie dotarły do miejscowej straży pożarnej około godziny 7:00. Mężczyzna miał wpaść do betonowego szybu znajdującego się na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego. Na ten moment nie są znane okoliczności, w jakich mężczyzna wpadł do betonowego szybu na głębokość 8 metrów. W wyniku wypadku mężczyzna doznał urazu nogi i nie był w stanie samodzielnie się z niego wydostać. Na szczęście mężczyźnie została w końcu udzielona pomoc.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku i udzieliła kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy i od razu zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Następnie strażacy udzielili pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna podczas pobytu w szybie betonowym doznał jedynie urazu nogi. Mówi się, że mógł on tam spędzić nawet kilkanaście godzin. Na ten moment nie są jeszcze znane dokładne przyczyny tego zdarzenia i okoliczności, w jakich mężczyzna w ogóle znalazł się w takiej sytuacji. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu.

Dodaj komentarz