W Arena Gliwice padł rekord frekwencji na meczu reprezentacji Polski w siatkówce

Polacy z Amerykanami w ramach meczu ćwierćfinałowego Mistrzostw Świata 2022 w siatkówce mężczyzn stoczyli prawdziwą wojnę. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Polski. Gorąco było jednak nie tylko na boisku. Gorąca atmosfera panowała również na trybunach, ponieważ jak zawsze na meczach reprezentacji Polski w siatkówkę na polskim terenie dopisała frekwencja i panowała znakomita atmosfera.

Mnóstwo kibiców w Arena Gliwice na meczu reprezentacji Polski przeciwko USA

Mecz pomiędzy Polską a USA był prawdziwym hitem w starciach ćwierćfinałowych w ramach Mistrzostw Świata 2022. Przypomnijmy, że obie ekipy spotkały się już w fazie grupowej i w tamtym starciu padł wynik 3:1 dla Polski – więcej o występach polskiej reprezentacji na tym turnieju na https://sportmaniak.pl/. Tym razem wiadomo było jednak, że mecz będzie o wiele cięższy z powodu znacznie wyższej stawki tego spotkania. Mimo to Polacy i tak stanęli na wysokości zadania i zwyciężyli po prawdziwym sportowym horrorze 3:2.

Podczas ćwierćfinałowego meczu pomiędzy Polską a USA na trybunach zasiadło aż 12 258 kibiców. Jednak nie tylko na tym spotkaniu frekwencja dopisała w hali Arena Gliwice. Dodajmy, że chociażby na meczu pomiędzy Polską a Tunezją w 1/8 fazy pucharowej na trybunach zasiadło 10 880 kibiców, a na innym meczu ćwierćfinałowym pomiędzy Argentyną a Brazylią zasiadło 8260 kibiców.

Dodaj komentarz