Po raz kolejny w Gliwicach odbędą się nagrywki do serialu

Jakiś czas temu w Gliwicach, Zabrzu i Chorzowie oraz innych miastach w okolicy kręcono zdjęcia do serialu kręconego przez studio ABM Silesia. W ramach tego w tych miejscowościach szukano nawet osób, które mogłyby wystąpić w kilku scenach. Tym razem w Gliwicach ponownie pojawi się ekipa filmowa, jednak na ten moment nie wiadomo jeszcze do jakiego serialu lub do jakiej produkcji będą powstawać zdjęcia.

Zdjęcia do produkcji filmowych w Gliwicach

Przypomnijmy, że do tej pory na ulicach miasta Gliwice mogliśmy oglądać już ekipy filmowe, które nagrywały zdjęcia do takich produkcji jak „Raport Pileckiego”, „Stulecie winnych”, czy też „Strzępy”. Teraz już niebawem, bowiem w sobotę odbędą się nagrywki do kolejnej produkcji. Z tego powodu Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach poinformował już o ewentualnych problemach, które mogą w sobotę pojawić się na ulicy Wyszyńskiego. Jak łatwo się więc domyśleć, to właśnie tam kręcone będą zdjęcia do nowej produkcji.

W kuluarach mówi się, że tego dnia swoje sceny może realizować studio ABM Silesia, które prawdopodobnie będzie kręcić sceny do serialu „Lokatorka”. Przypomnijmy, że reżyserem tego serialu jest Michał Otłowski. Sceny do tego serialu mają być kręcone właśnie w Gliwicach w dniach 2, 30, 31 lipca, a także 5 sierpnia. W najbliższym terminie sceny kręcone będą na ulicy Wyszyńskiego i właśnie wtedy należy liczyć się z utrudnieniami występującymi w tej części miasta. Jednak informacje co do kręcenia serialu „Lokatorka” są tylko domysłami i nie są potwierdzone na sto procent, więc warto podchodzić do nich z dozą niepewności. Kto wie, być może więcej informacji w tej sprawie pojawi się już niedługo na stronie branżowego serwisu www.edukultura.pl.

Dodaj komentarz