Gliwickie hałdy po raz kolejny będą gościć zawody Runmageddon

Miłośnicy ekstremalnych biegów powinni być bardzo zadowoleni, ponieważ jeszcze w czerwcu gliwickie hałdy będą gościć uczestników ekstremalnego biegu. Wszystko za sprawą zawodów Runmageddon, które mają odbyć się w dniach 25-26 czerwca właśnie na hałdach w Gliwicach-Sośnicy. Warto dodać, że uczestnikami będą mogli być dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

Runmageddon w Gliwicach

W całej Polsce ostatnimi czasy bardzo popularne stały się ekstremalne biegi. Dla niektórych jest to coś, w czym nie wyobrażają oni samych siebie. Dla innych jest to jednak codzienność i wręcz uwielbiają oni taki sport. Wszyscy miłośnicy już w ostatni weekend czerwca będą mogli wziąć udział w Runmageddonie, który odbędzie się na gliwickich hałdach. Ekstremalny wyścig odbędzie się 25 i 26 czerwca na hałdach w Gliwicach-Sośnicy.

Ekstremalny bieg Runmageddon dla wszystkich zainteresowanych

Na pewno wszyscy uczestnicy powinni przygotować się na niezwykły bieg. Błoto, liny, woda, doły, ścianki wspinaczkowe, konstrukcje, czy też inne atrakcje w ekstremalnym wydaniu – to wszystko czeka na uczestników Runmageddonu. Organizatorzy zaznaczają jednak, że zawody są naprawdę dla wszystkich zainteresowanych. Wszystko ze względu na możliwość wyboru trasy względem swoich możliwości, wieku, czy też preferencji. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w mniej ekstremalnym lub bardziej ekstremalnym biegu. Jak więc widać, wcale nie trzeba być zawodowcem, aby móc wziął udział w Runmageddonie. Miejmy nadzieję, że lista uczestników będzie długa i dodatkowo wszystkim uczestnikom dopisze słoneczna pogoda.

Dodaj komentarz