Piast Gliwice z nowym Partnerem Technicznym – kontrakt z marką 4F Teamwear

Zarząd Piasta Gliwice postanowił aż na cztery lata podpisać kontrakt z marką 4F Teamwear w ramach współpracy jako Partner Techniczny. Już od następnego sezonu zawodnicy gliwickiego zespołu będą wybiegać w strojach meczowych właśnie spod szyldu tej marki. Prezentacja nowych strojów meczowych ma odbyć się w lipcu, kiedy to zaprezentowana zostanie także drużyna na przyszły sezon.

4F Teamwear Partnerem Technicznym Piasta Gliwice

O współpracy Piasta Gliwice z marką 4F Teamwear nieco więcej powiedział już Grzegorz Bednarski, a więc prezes Piasta Gliwice. Z jego słów wynika, że klub jest bardzo usatysfakcjonowany z możliwości współpracy z uznaną marką, która od lat jest liderem wśród marek na rynku odzieżowym. Prezes podkreślił także, że cieszy go również wsparcie polskiego rynku, ponieważ jak wiadomo firma 4F jest pochodzenia polskiego.

W równie pochlebnych słowach o tej współpracy wypowiedziała się Justyna Tomczyk, a więc członkini zarządu OTCF. Współpraca z Piastem Gliwice to dla zespołu 4F Teamwear niesamowite wyzwanie i mobilizacja, ale także i wyróżnienie. Członkini zarządu OTCF zaznaczyła, że ma nadzieję o owocnej współpracy na długie lata. Ma nadzieje, że sprzęt 4F będzie mógł towarzyszyć zawodnikom na wielu płaszczyznach ich sukcesów, zarówno tych w Polsce, jak i zagranicą.

Nadzieje kibiców Piasta Gliwice przed nowym sezonem

Nowy Partner Techniczny to jedno, ale kibice drużyny z Gliwic na pewno liczą, że drużyna w przyszłym sezonie zaprezentuje się jeszcze lepiej. Jak zaznaczają kibice gliwickiego zespołu, na pewno przydałyby się wzmocnienia na kilku pozycjach, aby poważnie myśleć o zajęciu miejsca w czołowej trójce tabeli ligowej. O przygotowaniach piłkarskiej drużyny Piasta Gliwice do nowego sezonu na pewno więcej informacji znajdziemy na stronie zajmującej się piłką nożną SzybkaPilka.pl.

Dodaj komentarz