Tom Hateley zostaje w Piaście Gliwice na przyszły sezon

O dłuższego czasu sporo mówi się o tym, jak może wyglądać kadra Piasta Gliwice na przyszły sezon. Po zakończeniu obecnego, całkiem dobrego sezonu w wykonaniu gliwiczan część zawodników miała na pewno ciekawe oferty z innych klubów. W tym roku pod wodzą Waldemara Fornalika udało się stworzyć naprawdę ciekawy zespół, który w przyszłym roku może pokusić się o jeszcze lepsze miejsce w ligowej tabeli. Szczególnie, gdy jeszcze teraz dowiedzieliśmy się o tym, że Tom Hateley oficjalnie zostaje w klubie na przyszły rok.

Dobry sezon ligowy Piasta Gliwice

Piąte miejsce w ligowej tabeli na koniec sezonu i to na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek na pewno jest satysfakcjonującym wynikiem zarówno dla zawodników, trenerów, jak i kierownictwa i kibiców gliwickiego zespołu. Oczywiście kibice liczyli na to, że zespół osiągnie miejsce, które zagwarantuje grę w przyszłym roku w europejskich pucharach. Niestety tak się jednak nie stało, ponieważ na koniec sezonu musieli oni uznać wyższość chociażby Lechii Gdańsk, która uplasowała się na czwartej pozycji. Jednak na pewno w przyszłym roku wszyscy chcieliby, aby Piast ponownie znalazł się w czołówce ligowej tabeli, a przede wszystkim zakwalifikował się do Europy. Z tego względu klub musi postarać się o utrzymanie najlepszych zawodników w zespole, a do tego oczywiście pomyśleć o nowych transferach do kadry.

Oficjalne potwierdzenie zespołu Piasta Gliwice o przedłużeniu współpracy z Tomem Hateleyem

Bez wątpienia w ekipie Piasta Gliwice bylo kilku zawodników, którzy zapewniali odpowiednią jakąś całego zespołu. Oczywiście na pewno jednym z takich zawodników był Tom Hateley, który popisał się dwudziestoma trzema występami, podczas których zaliczył chociażby 4 asysty. Nikogo więc nie dziwi to, że klub zdecydował na przedłużenie kontraktu z zawodnikiem. Na pewno usatysfakcjonowani takim obrotem spraw również powinni być kibice, którzy w przyszłym sezonie ponownie będą mogli podziwiać zawodnika na boisku polskiej Ekstraklasy. Dodajmy, że nowy kontrakt doświadczonego zawodnika będzie obowiązywał aż do 30 czerwca 2023 roku.

Źródło: dailysport.pl

Dodaj komentarz