Manifestacja osób związanych z Konfederacją przed Palmiarnią w Gliwicach

Lokalne struktury związane z Konfederacją zorganizowały w pierwszej połowie stycznia manifestację przed Palmiarnią w Gliwicach. Manifestujący podczas pokojowych manifestacji skandowali różne hasła, a także apelowali o równość obywateli.

Sprzeciw wobec działań rządzących

Manifestanci podczas zebrania skandowali przede wszystkim hasła dotyczące obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Zgromadzeni głosili m.in. takie hasła jak „wolność wyboru” oraz „stop sanitarnej segregacji”. Takie hasła są ostatnimi czasy dosyć popularne wśród obywateli w całej Polsce. Po prostu wszyscy mają dość tworzenia się nierówności, co ostatnio można coraz częściej dostrzec. Widać to chociażby poprzez zakazy wstępu na państwowe obiekty, jak np. publiczny basen lub też lokalne kino. Jeden z działaczy Konfederacji podczas manifestacji w Gliwicach zaznaczył, że ostatnio segregacja sanitarna w mieście jest nad wyraz widoczna. Dodajmy, że poparcie dla Konfederacji w związku z całą sytuacją w kraju z pewnością może urosnąć. Zresztą i tak utrzymują się oni w czołówce polskich partii politycznych, o czym ostatnio rozpisywali się redaktorzy na stronie informacyjnej infoo.pl.

Ograniczenia na basenach, lodowisku i innych miejscach

Ostatnimi czasy obywatele są coraz bardziej oburzeni wszelkimi ograniczeniami, które uprzykrzają im codzienne życie. Normą stały się zakazy wejścia na baseny, na lodowisko, czy też do kina. Mieszkańcy Gliwic postanowili wyrazić swoje niezadowolenie, a zorganizowana ostatnio manifestacja przed Palmiarnią w Gliwicach jest tego najbardziej dosadnym przekazem. Podczas gliwickich manifestacji wygłaszane były różne hasła związane z obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Warto zaznaczyć, że na manifestacjach pod gliwicką Palmiarnią uczestniczyło mniej więcej od kilkudziesięciu do kilkuset osób.

Dodaj komentarz