Funkcjonariusze z Gliwic zatrzymali 20-latka, który kierował pojazdem po zażyciu narkotyków

Młody mężczyzna został zatrzymany dnia 28 grudnia, w środę, przez funkcjonariuszy pracujących w Wydziale Sztabu KMP Gliwice. Do zatrzymania doszło w momencie, gdy policjanci zwrócili uwagę na podejrzanie poruszający się samochód osobowy marki Honda Civic.

Trzech młodych mężczyzn z narkotykami

Dziwnie zachowujący się samochód osoby marki Honda Civic od razu zwrócił uwagę funkcjonariuszy. Ci nie czekali zbyt długo z interwencją, lecz od razu postanowili zatrzymać samochód do kontroli. Z samochodu od razu można było wyczuć unoszącą się woń marihuany. To od razu spowodowało, że kierowca oraz dwóch pasażerów znajdujących się w aucie zostali przeszukani. Okazało się, że wszyscy mężczyźni znajdujący się w środku pojazdu mieli przy sobie narkotyki.

Na przeszukaniu wszystkich osób znajdujących się w samochodzie jednak się nie skończyło. Podczas interwencji policji, kierowca samochodu osobowego marki Honda Civic został dodatkowo przebadany na zawartość narkotyków w organizmie. Okazało się, że w momencie prowadzenia samochodu był on pod wpływem odurzenia. Z tego względu mężczyzna został poddany również poborowi krwi, którą następnie zabezpieczono, aby mieć dowód w sprawie. Sprawa związana z zatrzymaniem młodych mężczyzn z narkotykami wciąż jest rozwojowa. Obecnie sprawę przejęli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego.

Dodaj komentarz