Na Placu Krakowskim w Gliwicach zorganizowano pokaz fajerwerków z okazji Sylwestra

W wielu miejscach na świecie oraz w całej Polsce odwołano imprezy sylwestrowe. Podobnie jest i w Gliwicach, gdzie tak naprawdę nie ma żadnej plenerowej imprezy masowej. Władze miasta postanowiły jednak zorganizować pokaz fajerwerków oraz specjalny pokaz laserów, które odbędą się tuż po północy w noc sylwestrową.

Wyjątkowe pokazy laserowe i fajerwerków na Placu Krakowskim w Gliwicach

Gliwicki Plac Krakowski chwilę po północy 1 stycznia 2022 roku rozbłyśnie. Wszystko za sprawą tysiąca fajerwerków, które zostaną wystrzelone w niebo. Zaprezentowany będzie także wyjątkowy pokaz laserowy, który jeszcze bardziej uświetni całą imprezę. Przypomnijmy również, że miasto zrezygnowało z wszelkich innych atrakcji tego dnia na terenie miasta.

W tym roku władze miasta Gliwice postanowiły zrezygnować z hucznych obchodów Sylwestra. Jednak nie mogło zabraknąć tradycyjnych fajerwerków z tej okazji. Warto zaznaczyć, że pokazy w tym roku będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Wszystko za sprawą tego, że fajerwerki w tym roku będą wystrzelone bardzo wysoko. Celem takiej akcji jest to, aby pokaz fajerwerków w noc sylwestrową można było zobaczyć z każdej części miasta. W ten sposób organizatorzy chcą uniknąć niepotrzebnych zbiorowisk na Placu Krakowskim.

Dodaj komentarz