W Gliwicach ruszy budowa placu do Street Workoutu oraz siłowni na świeżym powietrzu

Mieszkańcy Gliwic, którzy lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu na pewno będą zadowoleni tą informacją. Już niedługo na terenie miasta powstanie nowy plac street workout oraz siłownia na świeżym powietrzu. Inwestycja, która opiewa na ponad 260 tysięcy złotych, zostanie zrealizowana dzięki środkom pieniężnym z Budżetu Obywatelskiego 2021.

Nowe miejsce aktywności fizycznej w Gliwicach

Plac do street workoutu oraz siłownia na świeżym powietrzu powstaną przy ulicy Parkowej Doliny w Łabędach. Osoby ćwiczące będą mogły naprawdę wykonać porządny trening, ponieważ na terenie placu powstanie aż siedem podwójnych urządzeń na plenerowe siłownie. Mowa tutaj o podciągaczu i wypychaczu, prasie nożnej, wioślarzu, narciarzu, biegaczu, orbitreku, stepperze, czy też pajacyku i kołach Tai.

Na placu do street workout będziemy mogli korzystać z kolei z poręczy do pompek, drążków do podciągania, ławeczki do robienia brzuszków, drabinek, czy też kółek gimnastycznych. Takie wyposażenie siłowni plenerowej oraz placu do street workout na pewno zapewni możliwość przeprowadzenia treningu całego ciała. Nowy miejsce rekreacyjne na pewno pozwoli każdemu z nas przeprowadzić trening dostosowany do naszych możliwości treningowych, niezależnie od stopnia i poziomu umiejętności.

Dodaj komentarz