Świetny początek sezonu Piasta Gliwice w rozgrywkach Statscore Futsal Ekstraklasa

Od dwóch zwycięstw rozpoczęli nowy sezon futsaliści Piasta Gliwice w rozgrywkach Statscore Futsal Ekstraklasa. Mimo wszystko zawodnicy lokalnej drużyny zaznaczają, że czują niedosyt i pragną więcej zwycięstw. Dobrą okazję będą mieli już niedługo, gdy spotkają się w Pniewach z Red Dragons. Ten mecz będzie świetną okazją do udowodnienia swoich ambicji, a także rewanżu za nieudany finał Pucharu Polski.

Wyjazd do Pniew ważnym egzaminem dla Piasta Gliwice

Niedzielny mecz ligowy w Pniewie z drużyną Red Dragons będzie pewnego rodzaju testem dla Gliwiczan. Zarówno pod kątem sportowym, jak i mentalnym. Jak dobrze pamiętamy, to właśnie ekipa z Pniewa pokonała zespół Piasta w poprzedniej edycji Pucharu Polski. Zawodnicy miejscowego klubu na pewno dosyć ciężko znieśli tę porażkę. Teraz będą mieli okazję do rewanżu, jednak muszą pamiętać o tym, aby nie zmotywować się przed tym spotkaniem zbyt mocno, ponieważ to również może negatywnie wpłynąć na grę.

Drużyna z Pniew zwyciężyła w Superpucharze Polski

Red Dragons Pniewy do tej pory nie odnieśli jeszcze zwycięstwa w tym sezonie w rozgrywkach Statscore Futsal Ekstraklasa. Mimo wszystko jest to bardzo groźny zespół, co udowodnili w ostatnim spotkaniu o Superpuchar Polski, w którym podejmowali zespół Rekord Bielsko-Biała, a więc mistrzów Polski. W tym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy z Pniew, którzy wygrali z drużyną Mistrza Polski po rzutach karnych. To wszystko sprawia, że niedzielne spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice a Red Dragons Pniewy zapowiada się bardzo emocjonująco.

Dodaj komentarz