Zderzenie trzech ciężarówek tuż przed bramkami na autostradzie A4

W poniedziałek 13 września kierowcy poruszający się autostradą A4 w Gliwicach musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu drogowym. W godzinach przedpołudniowych doszło tam bowiem do wypadku drogowego z udziałem aż trzech samochodów ciężarowych. Przez pewien czas z powodu tego zdarzenia drogowego, autostrada w kierunku Wrocławia była zablokowana.

Wypadek drogowy na autostradzie A4 w Gliwicach

Informacja o wypadku na autostradzie A4 w Gliwicach szybko pojawiła się w mediach. Całe zajście miało miejsce w godzinach przedpołudniowych. Jak wynika z pierwszych wiadomości podanych do przekazu publicznego, całe zdarzenie miało miejsce tuż przed bramkami autostradowymi. W pewnym momencie doszło tam niestety do zderzenia aż trzech samochodów ciężarowych. Na miejscu pojawiły się oczywiście odpowiednie służby porządkowe, które zabezpieczyły miejsce wypadku, udzieliły pomocy jednej osobie rannej w tym zdarzeniu, a także zablokowały drogę i wyznaczyły objazd.

Kierowcy, który poruszali się autostradą A4 w kierunku Wrocławia musieli skorzystać z alternatywnych dróg, a jednymi z nich były chociażby trasy A1 oraz Droga Krajowa 88. Utrudnienia na autostradzie A4 z powodu zderzenia trzech ciężarówek trwały około dwóch godzin. Jak podano w pierwszych informacjach dotyczących wypadku, na szczęście tylko jedna osoba biorąca w nim udział wymagała specjalistycznej opieki medycznej.

Dodaj komentarz