Wyjątkowy koncert na pożegnanie lata w Gliwicach

Miłośnicy plenerowych imprez z pewnością będą zachwyceni pożegnalnym wydarzeniem na cześć pożegnania lata w Gliwicach. Już w niedzielę 5 września w parku Chopina odbędzie się koncert Gliwickiej Orkiestry Kameralnej, która wystąpi pod batutą Marka Wroniszewskiego. Podczas koncertu wystąpią także soliści.

Koncert w gliwickim parku Chopina na pożegnanie lata

Niedziela, 5 września, godzina 19:00, park Chopina w Gliwicach. Tę datę oraz miejsce na pewno warto zapamiętać, jeśli chcemy wspólnie z innymi mieszkańcami pożegnać tegoroczne lato, czy też okres wakacyjny. Władze miasta Gliwice w tym roku przygotowali na zakończenie lata wyjątkowy koncert tango. Gliwicka Orkiestra Kameralna pod batutą Marka Wroniszewskiego tego dnia będzie wykonywać najbardziej znane utwory. Wiemy już, że tego dnia w ich repertuarze znajdą się także utwory na cześć Astora Piazzolli, który wciąż tkwi w naszej pamięci. Jego utwory będą pewnego rodzaju hołdem i przypomnieniem jego twórczości na setną rocznicę jego urodzin.

Wstęp na wydarzenie w pełni darmowy

Organizatorzy wydarzenia na cześć pożegnania lata zaznaczają, że przy dobrej pogodzie koncert odbędzie się zgodnie z planem w niedzielę 5 września o godzinie 19:00 w parku Chopina w Gliwicach. Jednak w przypadku, gdy pogoda nie będzie zbyt okazała, to koncert zostanie przeniesiony na Scenę Bojków, która mieści się przy ulicy Parkowej 5. Warto dodać, że wstęp na imprezę jest w pełni bezpłatny.

Dodaj komentarz