Zderzenie ciężarówek na autostradzie A4 w Gliwicach

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 2 lipca na gliwickiej autostradzie A4. Po południu w piątek doszło tam do zderzenia aż trzech ciężarówek. Na całe szczęście w tym zajściu nikt nie ucierpiał. Jednak kierowcy musieli borykać się z dosyć dużymi utrudnieniami.

Kolizja na autostradzie A4 w Gliwicach

Kierowcy, którzy w piątkowe popołudnie poruszali się po gliwickiej autostradzie A4 w kierunku Krakowa mogli mówić o sporym pechu. To właśnie tam doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym brały udział aż 3 ciężarówki. Na szczęście obeszło się bez jakichkolwiek uszczerbków na zdrowiu. Jednak kierowcy i tak musieli borykać się ze sporymi utrudnieniami. Przede wszystkim momentalnie wytworzył się naprawdę spory korek w kierunku Krakowa.

Policjanci oraz odpowiednie służby musiały nawet zamknąć na pewien czas ruch w tym kierunku. Na szczęście od razu wyznaczono objazd, dzięki czemu kierowcy mogli kontynuować jazdę.

Objazd został wytyczony poprzez zjazd z autostrady A4 Gliwice Ostropa, a następnie Drogę Wojewódzką nr 408. Akcja policjantów oraz pozostałych służb na miejscu zdarzenia została przeprowadzona dosyć sprawnie. Ciężarówki zostały usunięte z drogi, a normalny ruch przywrócono już o godzinie 18:30.

Dodaj komentarz