Wszystko co piękne pochodzi z wnętrza ziemi

Wszyscy miłośnicy biżuterii oraz skamieniałości mogą zacierać ręce z niecierpliwości, gdyż już niedługo odbędzie się Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii oraz Skamieniałości. To już XXIV edycja, która tak samo jak poprzednie będzie cieszyć się ogromną popularnością. Można tutaj dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych informacji na temat minerałów oraz cennych darów natury, które pochodzą z ziemi. Oprócz tego dostępne są piękne drobiazgi, którymi można obdarować najbliższe osoby. Prezydent Miasta Gliwice to honorowy patronat giełdy.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że giełda organizowana jest dwa razy w ciągu roku. Za każdym razem przyjeżdżają tutaj nie tylko fani biżuterii, ale przede wszystkim osoby, które uwielbiają minerały. Na miejscu można porozmawiać z kolekcjonerami, rzemieślnikami, artystami oraz jubilerami. Osoby te żyją z tego, a w trakcie rozmów z nimi widać jak bardzo kochają skarby pochodzące z wnętrza ziemi. Minerały oraz kamienie szlachetne to biżuteria, która idealnie wzbogaci eleganckie sukienki bądź koszule. Stanowią one idealny dodatek do czerwonych ust oraz wyjścia na randkę w towarzystwie ukochanej osoby.

Najbliższa giełda odbędzie się w weekend 10-11 października w godzinach od 10 do 18. Miejsc spotkania to hala widowiskowo-sportowa znajdująca się przy ul. Górnych Wałów 29. Aby wejść trzeba nabyć bilet, który wynosi 5 bądź 10 zł. Kiedy rodzice wybierają się w towarzystwie małych dzieci nie muszą za nie uiszczać opłaty.

Dodaj komentarz