Seniorzy oddychają pełną piersią

Osoby w starszym wieku mieszkający w Łabędach mają możliwość skorzystania z interesujących spotkań oraz wyjazdów na wycieczki. To wszystko za sprawą inicjatywy Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego przyznanego na ten rok. Seniorzy, którzy ukończyli 65 rok życia mogą udać się na rejs statkiem oraz spotkać się ze stylistą, który doradzi w kwestiach ubioru. Nikt nie musi za podane atrakcje płacić, ale istnieje konieczność zamówienia miejsca.

Rejs statkiem zatytułowano jako „Operetkowy rejs nad modrym pięknym kanałem”. W trakcie rejsu uczestnicy mogą posłuchać koncertu sławnej pary śpiewaków Joanny i Kamila. Zna ich cała Polska i to nie tylko za piękny śpiew, ale również grę aktorską i kostiumy. W związku z panującą w naszym kraju oraz na świecie sytuacją uczestnicy otrzymają maseczki oraz środki dezynfekujące, które trzeba nosić na pokładzie. Dystans społeczny również jest wymagany.

Z kolei, kiedy wziąć pod uwagę wsparcie stylisty to oferta przeznaczona zarówno dla pań, jak i panów. Stylistka doradzi jakie fasony sprawdzą się w przypadku szczupłej czy puszystej sylwetki. Uczestnicy dowiedzą się w jakim kolorach im najbardziej do twarzy oraz czego mają unikać w trakcie kompletowania garderoby. Aleksandra Frątczak-Biś podpowie wszystkim obecnym i zrobi to całkowicie za darmo. Takiej okazji nie warto przegapić.

Dodaj komentarz