Działamy dla dzieci oraz młodzieży

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci oraz młodzieży to niezwykle istotny element wychowania oraz rozwoju. Właśnie z tego względu Młodzieżowy Dom Kultury działający w Gliwicach zdecydował się na rozszerzenie oferty. Wszystkie pozycje są bardzo interesujące, ciekawe i oczywiście przydadzą się młodym ludziom nabywaniu nowych doświadczeń życiowych. Warto wiedzieć, że można skorzystać z nich w Gliwicach, Łabędach, Bojkowie, Sośnicy oraz na Trynku.

Osoby zamieszkujące te rejony mogą brać udział w zajęciach tanecznych, musicalowych oraz filmowych. W ofercie znalazły się też zajęcia fotograficzne, teatralne oraz plastyczne. Wybrane placówki umożliwiają naukę gry na gitarze oraz instrumentach klawiszowych. Niewątpliwa atrakcja to Akademia Architekta, judo, karate oraz nowość – szermierka japońska.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą i godzinami zajęć należy udać się na stronę internetową Młodzieżowe Domu Kultury bądź wykonać telefon. Ilość miejsc jest ograniczona.

Takich działań jeszcze do niedawna brakowało w naszym mieście. Wspaniale więc, że domy kultury zaczynają angażować się nieco bardziej w życie oraz czas wolny młodych osób. Rozwijanie hobby oraz pasji to wspaniała możliwość dla młodych ludzi, czyli przyszłości Gliwic.

Dodaj komentarz