Spektakl iluzji w Ruinach Teatru Victoria – zaproszenie od grupy MaxMagicFX na darmowy pokaz!

Zapraszamy na niezwykłe, pełne magii i niesamowitości wydarzenie! Kacper Migdał i Marek Migdał, znani iluzjoniści zespołu MaxMagicFX, przeprowadzą fascynujący pokaz swoich umiejętności. Ta propozycja skierowana jest do mieszkańców różnych grup wiekowych. Wyjątkowy spektakl odbędzie się w Ruinach Teatru Victoria, piątek 5 lipca. Co najważniejsze, udział w nim jest bezpłatny.

To wyjątkowa okazja, żeby na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach i przenieść się do świata pełnego tajemnic i magii. Nasi iluzjoniści wciągną Was w interaktywną grę, podczas której wspólnie stworzymy niezapomniany spektakl.

Organizatorzy wydarzenia zdradzają: „To wy, drodzy widzowie, macie realny wpływ na przebieg przedstawienia! To będzie wieczór nasycony iluzją, tajemniczością i nieodpartym poczuciem humoru. A wszystko to w scenerii Ruin Teatru Victoria. Mamy nadzieję, że to wydarzenie na długo zapadnie Wam w pamięć”. Całość spektaklu potrwa około dwie godziny.

Grupa MaxMagicFX to zespół, składający się z profesjonalistów i entuzjastów iluzji, którzy specjalizują się w tworzeniu efektów specjalnych. Iluzjoniści pochodzą z miasta Gliwice.

„RYNEK KULTURY” to projekt autorski stworzony przez Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. W piątkowe letnie wieczory zapraszamy na taras i do wnętrza Ruin Teatru Victoria. Każdego tygodnia oferujemy różnorodne propozycje kulturalne – film, taniec, muzyka, iluzja, performance, spotkania i rozmowy – wszystko pod hasłem „RYNEK KULTURY”.

Dodaj komentarz