Family Day w KIRCHHOFF Polska – dniem pełnym morskich przygód i artystycznego twórczości

Firma KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach na ulicy Nobla 1, otworzyła ponownie swoje drzwi dla swoich pracowników i ich rodzin w sobotę, 15 czerwca. Okazją była coroczna uroczystość Family Day – piknik rodzinny, który tym razem odbył się pod hasłem „Morska Przygoda”. Oprócz tego, tradycyjnie już, odbyło się wydarzenie artystyczne z cyklu KIRCHHOFF Culture Life.

KIRCHHOFF Culture Life to inicjatywa mająca na celu rozwój kultury organizacyjnej w ramach firmy KIRCHHOFF Automotive. Założeniem programu jest budowanie silnych więzi między pracownikami tej rodzinnej firmy oraz kreowanie atmosfery współpracy i życzliwości. Akcje takie jak sadzenie drzew, malarskie wyzwania, konkursy czy wizyty na koncertach i wystawach w różnych lokalizacjach firmy na całym świecie są tylko kilkoma przykładami działań realizowanych w ramach programu.

Tej edycji Family Day w Gliwicach towarzyszyło wspólne malowanie – niespodzianka dla obecnych. Każdy z gości miał do swojej dyspozycji ochronny kombinezon, komplet farb oraz płótno malarskie. Przy dźwiękach muzyki granej przez kwartet saksofonowy, pracownicy mogli urzeczywistnić swoje artystyczne wizje.

Po zaspokojeniu apetytu na sztukę, przyszedł czas na kolejne atrakcje. W restauracji „Chata Polaka” oferowano smakowite dania z grilla, przekąski oraz słodycze dla najmłodszych. Pracownikom KIRCHHOFF Polska zapewniono również konkursy z nagrodami, gry i zabawy, a także wiele aktywności skierowanych do dzieci.

Dodaj komentarz