Impreza na rolkach dla dobroczynności: ISOVER NIGHT SKATING 2024 w Gliwicach

W Gliwicach zapanuje feeria kółek i hulajnóg, gdyż lokalne ulice mogą zapełnić się aż pięciuset uczestnikami rolkowego maratonu. Trasa, którą będą podążać entuzjaści tej formy rekreacji, wynosi 13 kilometrów.

Środowisko rolkarzy z całego kraju ma okazję do spotkania podczas piątej już edycji ISOVER NIGHT SKATING, planowanej na czwartek 6 czerwca 2024 roku. To wydarzenie sportowe o charakterze charytatywnym przeznacza swoje dochody na wspomaganie wyjazdu młodych pacjentów onkologicznych na Mazury.

W poprzednich latach impreza przyciągała liczne tłumy uczestników, co przyczyniło się do podniesienia rangi rolkarstwa oraz budowania więzi społecznościowej w mieście. Na tegorocznej edycji, podobnie jak rok wcześniej, organizatorzy wraz z Fundacją Iskierka przeprowadzą zbiórkę pieniężną.

Zuzanna Schön, członek zarządu firmy ISOVER, zachęca do udziału w wydarzeniu mówiąc: „To już nasza piąta odsłona tego wspaniałego eventu, podczas którego promujemy nasze główne produkty na rolkach! Tego dnia nie tylko damy szansę na przejażdżkę przez normalnie niedostępne ulice Gliwic, ale także zapraszamy do odprężenia się w naszej Strefie Chillout ISOVER przy ulicy Okrężnej. Przygotowaliśmy dla uczestników poczęstunek, lody oraz pamiątkowe gadżety. Dzięki współpracy z Fundacją Iskierka, impreza ta staje się również okazją do wsparcia zbiórki charytatywnej, której środki zostaną przeznaczone na wyjazdy wypoczynkowe dla dzieci z chorobą nowotworową”.

Kontynuując, Schön dodaje: „Razem możemy sprawić, że młodzi pacjenci będą mieli niezapomniane chwile i otrzymają psychoruchowe wsparcie potrzebne podczas walki z chorobą. Na miejscu będzie wpłatomat, więc można będzie dokonać wpłaty za pomocą zegarka, karty płatniczej lub Blika. Zachęcam do hojności i życzę niezapomnianej zabawy podczas jazdy na rolkach. Czekamy na Was!”.

Dodaj komentarz