Bezpłatne wydarzenia dla młodszych mieszkańców: Holi Święto Kolorów i Festiwal Baniek mydlanych na placu Krakowskim

Zapowiadają się intensywne emocje na placu Krakowskim. Już w sobotę, 25 maja, znajdą tam miejsce dwie imprezy przyciągające głównie młodszą część społeczności – chodzi o Festiwal Baniek Mydlanych oraz Holi Święto Kolorów.

Od godziny 12:00 do 15:00 plac Krakowski zamieni się w miejsce pełne baniek mydlanych – Festiwal Baniek rozkwitnie w pełni. Uczestnicy będą mogli cieszyć się tysiącami baniek o różnorodnych kształtach i rozmiarach. W programie zaplanowano również konkursy i animacje, a także strefę specjalnie przeznaczoną dla najmłodszych, gdzie znajdować będą się dmuchane zabawki. Impreza jest otwarta dla wszystkich, niezależnie od wieku. Co więcej, wstęp na to wydarzenie jest zupełnie bezpłatny.

Po zakończeniu Festiwalu Baniek, dokładnie o godzinie 15:00, plac Krakowski zapełni się kolorowym proszkiem – rozpocznie się Holi Święto Kolorów. Goście powinni być przygotowani na falę kolorów, która zostanie wystrzelona w powietrze. Całości dopełni energetyczna muzyka. Tę kolorową imprezę zakończy się o godzinie 18:00, a wstęp na nią również jest darmowy.

Dodaj komentarz