Prace gwarancyjne na nawierzchni w rejonie dworca powodują utrudnienia

Okolice dworca ponownie doświadczą przeszkód drogowych, które mieliśmy okazję obserwować tydzień temu. Tymczasem, na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego zacznie się kilkudniowa reorganizacja ruchu. Zmiany te rozpoczną się jutro tj. 24 maja i będą miały miejsce od godzin porannych, skupiając się w głównej mierze na obszarze przecięcia z ulicą Zwycięstwa.

Podczas trwania prac niektóre części drogi na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego zostaną tymczasowo zamknięte dla ruchu. „Konieczność wprowadzenia utrudnień wynika z planowanych prac, które obejmują uzupełnienie spoin w nawierzchni drogi. Usuwanie tych niedogodności powinno zakończyć się w poniedziałek, 27 maja. Prace są realizowane w ramach napraw gwarancyjnych” – informuje Zarząd Dróg Miejskich Gliwice.

Oględziny stanu nawierzchni dróg i chodników w obszarze, gdzie przeprowadzono prace drogowe na południowej stronie stacji PKP, będą miały miejsce co pół roku przez najbliższe pięć lat. Wszystkie niezbędne naprawy będą realizowane przez wykonawcę na jego własny koszt” – dodaje ZDM Gliwice.

Dodaj komentarz