Gliwice otwierają nowe, ultranowoczesne Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Galeria Uśmiechu to świeżo uruchomione, wysokiej klasy centrum opieki stomatologicznej, które znajduje się w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 197. Począwszy od 4 kwietnia 2024 roku, pacjenci mają możliwość otrzymywać specjalistyczną opiekę stomatologiczną oraz korzystać z wiedzy i doświadczenia wysoce kwalifikowanego personelu medycznego. To co odróżnia to miejsce to szeroki wachlarz usług, sprzęt najwyższej jakości oraz wysoki standard opieki. Wizyta tam jest dodatkowo uprzyjemniana przez unikalny wystrój wnętrz.

Historia Galerii Uśmiechu rozpoczęła się w 2007 roku w Krakowie, gdzie lek. stom. Joanna i Tomasz Rozwadowscy założyli pierwszą placówkę, która teraz jest częścią regionalnej sieci centrów stomatologicznych. Reputacja krakowskiego Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii oraz uznanie ze strony pacjentów i środowiska medycznego z całej Polski przyczyniło się do otwarcia następnego centrum w 2022 roku. Podobnie jak w Krakowie, centrum stomatologiczne w Nowym Sączu wprowadziło holistyczne podejście do leczenia stomatologicznego.

Otwarcie trzeciego ośrodka Galerii Uśmiechu, tym razem na Śląsku, stanowi kolejny krok w rozwoju regionalnej sieci centrów stomatologicznych. Kontynuując sukces dwóch poprzednich placówek, gliwickie centrum oferuje bogactwo usług, takich jak implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, ortodoncja, endodoncja, dentystyka dziecięca, periodontologia oraz zabiegi wykonywane pod narkozą. Pacjenci mogą także liczyć na profesjonalną opiekę higienistek.

Galeria Uśmiechu w Gliwicach to miejsce, gdzie satysfakcja pacjenta jest priorytetem. Wnętrza nie przypominają typowej placoówki stomatologicznej i emanują rodzinną atmosferą. Aktualnie do dyspozycji pacjentów są 4 gabinety stomatologiczne, których nazwy nawiązują do różnych miejsc turystycznych. W ten sposób podczas wizyty można choć na chwilę przenieść myśli do Aten, Bangkoku, Porto, Malagi czy Madagaskaru.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym – skanerem wewnątrzustnym i tomografem stomatologicznym. Te zaawansowane technologie są wykorzystywane w leczeniu endodontycznym, ortodontycznym, implantologicznym i chirurgicznym. Dzięki nim diagnoza jest łatwiejsza i bardziej precyzyjna, co nie tylko skraca czas diagnostyki ale także zwiększa komfort pacjenta.

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Galeria Uśmiechu w Gliwicach to nowa inwestycja współfinansowana przez fundusz Tar Heel Capital, który skonsolidował rynek usług stomatologicznych pod marką Dentity. Grupa Dentity wspiera rozwój i ekspansję placówek stomatologicznych na terenie całej Polski, jednocześnie dbając o zachowanie ich unikalnej tożsamości oraz wsparcie dla lokalnych autorytetów medycznych w dostarczaniu usług najwyższej jakości.

Dodaj komentarz