Młodzieżowy Klub Czytelniczy w centrum Gliwic zaprasza na pierwsze spotkanie tego tygodnia

Z myślą o młodych entuzjastach literatury, Centralna Biblioteka w Gliwicach organizuje Młodzieżowy Klub Czytelniczy. Pierwsze z cyklu spotkań planowane jest już na najbliższy wtorek, 26 marca, o godzinie 17:00.

Do udziału w klubie zapraszane są osoby w wieku 16-19 lat, a jego charakter pozostaje otwarty, co oznacza, że zainteresowani mogą dołączyć do grupy w dowolnym momencie. Co więcej, uczestnictwo w spotkaniach czytelniczych jest całkowicie bezpłatne.

Ogólne założenia zakładają, że spotkania będą odbywać się raz na miesiąc. Jednakże, jeśli uczestnicy zdecydują, że chcą się spotykać częściej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak właśnie było.

Zaproszenie do uczestnictwa skierowane jest do tych, którzy czerpią radość z lektury książek i chcieliby podzielić się swoją pasją z innymi młodymi miłośnikami literatury. Spotkania Klubu to szansa na dyskusje o książkach w przyjaznej atmosferze.

Organizatorzy deklarują, że spotkania będą okazją do rozmów o różnych rodzajach książek – zarówno klasykach, jak i nowościach wydawniczych, które są dla uczestników ważne. Wybór lektur nie jest ograniczony do określonej epoki czy gatunku, a jedynym warunkiem jest, aby były to dobre książki, bo – jak dodają – na złe po prostu szkoda czasu.

Dodaj komentarz