Poszukiwany sprawca kradzieży paliwa na stacji benzynowej przy Pszczyńskiej – podejrzany prowadził mercedesa

Policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, którego obraz został uchwycony przez monitoring stacji benzynowej. Sprawca, który uprzednio zatankował swój mercedes do pełna, jest podejrzany o kradzież paliwa. Według informacji zebranych przez organy ścigania, tablice rejestracyjne widoczne na zdjęciach monitoringu nie są oryginalnie przypisane do pojazdu marki Mercedes. Podejrzewa się, że zostały one skradzione przed incydentem.

III komisariat policji jest odpowiedzialny za prowadzenie tego śledztwa. Incydent miał miejsce 28 października ubiegłego roku na ulicy Pszczyńskiej w Gliwicach. Jak przekazał podinspektor Marek Słomski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, pomimo wielu przeprowadzonych działań dochodzeniowych i śledczych, nadal nie udało się ustalić tożsamości sprawcy.

Jako element dowodowy opublikowano zdjęcie podejrzanego zabezpieczone w materiałach dochodzenia. Na fotografiach widać mężczyznę za kierownicą samochodu marki Mercedes, który prawdopodobnie jest sprawcą przestępstwa.

Starszy posterunkowy Dawid Grodoń, odpowiedzialny za prowadzenie sprawy, zwraca się do publiczności z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę na zdjęciu lub ma jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości, proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerem 47 8590300 lub poprzez anonimową skrzynkę kontaktową „Powiadom nas” (numer sprawy RSD 267/24). Policja zapewnia pełną anonimowość.

Dodaj komentarz