Zapowiedź kolejnej edycji gry terenowej PoWInO w Gliwicach

Impreza o charakterze orientacyjnym, zatytułowana „PoWInO”, powraca do Gliwic. Kolejna edycja tej popularnej popołudniowo-wieczornej gry terenowej zostanie zainaugurowana w czwartek, 15 lutego, na obszarze gliwickiej Sośnicy. Aby wziąć udział, konieczne jest uprzednie zapisanie się oraz uiszczenie opłaty startowej.

Osoby ceniące aktywność na świeżym powietrzu powinny zaznaczony w swoich kalendarzach dwie daty – 15 lutego i 14 marca. Właśnie na te dni przewidziane są następne jesienno-zimowe edycje gry PoWInO, organizowane przez klub GKT Cyrkino. Miejscem startu najbliższej imprezy będzie Szkoła Podstawowa numer 14 usytuowana przy ulicy Przedwiośnie 2, naprzeciwko kościoła. Zawody rozpoczną się o godzinie 17:00.

Gra oferuje uczestnikom możliwość wyboru spośród czterech kategorii trudności:
A (najwyższy poziom trudności) – dystans około 4,5 km,
B (poziom średni) – dystans około 3 km,
C (najniższy poziom trudności) – dystans około 2 km,
R (kategoria rodzinna) – dystans około 1,5 km.
Kategorie A, B i C przewidują rozgrywki w systemie SportIdent, który umożliwia zawodnikom potwierdzanie swojej obecności na wyznaczonych punktach kontrolnych za pomocą specjalnej czipowej technologii. W kategorii R zasady są inne – uczestnicy rywalizują jako drużyna, składająca się maksymalnie z pięciu osób (osoba zgłaszająca plus czterech towarzyszących).

Dodaj komentarz