Zagadka kradzieży luksusowej whisky z marketu – poszukiwani podejrzani

Złodziejstwo alkoholu klasy premium z miejskiego supermarketu ALDI to wyzwanie, które stoi przed służbami ścigania. W rzeczywistości chodzi o siedem butelek markowej whisky, której całkowita wartość przekracza tysiąc złotych. System monitoringu sklepu uchwycił dwójkę potencjalnych sprawców, jednak jakość nagrań nie pozwala na jednoznaczną identyfikację. Niemniej jednak, osoby, które mogą rozpoznać parę na bazie dostępnych zdjęć, powinny być w stanie pomóc w jej identyfikacji.

Śledztwo dotyczące tego przestępstwa, które miało miejsce 30 listopada, zostało natychmiast wszczęte po otrzymaniu zgłoszenia. Śledczy koncentrują się na sklepie zlokalizowanym przy ulicy 1 Maja 49, ale do tej pory nie udało się ustalić tożsamości podejrzanych.

Dwójka nieznanych sprawców dokonała kradzieży pięciu butelek whisky 'Black Label’, każda o pojemności 1,5 litra oraz dwóch butelek 'Jack Daniel’s’. Łączna wartość skradzionego alkoholu wyniosła 1029,93 złote – informuje Marek Słomski, podinspektor i rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Dodaj komentarz