Zimowa promocja Kolei Śląskich: Przejazdy dla dzieci i młodzieży za symboliczną złotówkę

Podczas zimowej przerwy szkolnej, która potrwa od 27 stycznia do 11 lutego, dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia będą miały wyjątkową możliwość podróżowania pociągami regionalnego przewoźnika za jedynie jedną złotówkę. Ta specjalna oferta ma na celu ułatwienie korzystania z transportu kolejowego przez najmłodszych w okresie ferii zimowych.

Inicjatorem tej atrakcyjnej promocji jest Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego, a realizatorem Koleje Śląskie. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy nabyć bilet za złotówkę w kasie Kolei Śląskich lub bezpośrednio u konduktora podczas jazdy pociągiem. Ważne jest jednak posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego wiek, zgodnie z wymogami Regulaminu akcji promocyjnych przejazdów „FERIE 2024”. Co istotne, oferta ta nie ma swojego ograniczenia – można zakupić dowolną ilość biletów promocyjnych. Wyjątkiem jest przejazd odcinkiem transgranicznym na linii S7 pomiędzy Chałupkami a Bohuminem.

Promocja obejmuje dzieci i młodzież w wieku od 4 do 18 lat. Warto jednak zaznaczyć, że najmłodsi pasażerowie, którzy korzystają z ustawowego uprawnienia do bezpłatnego przejazdu, nie są objęci tą promocją – ich podróż pociągami Kolei Śląskich jest zawsze darmowa.

Dodaj komentarz