Bezpłatny Sylwester pełen gwiazd na Śląsku pod gołym niebem

Podczas gdy w Gliwicach władze miasta i Centrum Kultury Victoria przygotowują płatną imprezę sylwestrową w miejscowej Arenie, zarząd województwa oferuje Moc Przebojów Sylwestrowych za darmo pod gołym niebem, przed Stadionem Śląskim.

– Własne świętowanie Nowego Roku tuż obok naszego słynnego Kotle Czarownic stało się naszą tradycją. Wejdziemy w 2024 rok, nucąc najpopularniejsze hity grane przez najlepszych artystów. Mam nadzieję, że wszyscy będą cieszyć się pozytywnymi emocjami, ekscytującą atmosferą i doskonałym humorem. Stwórzmy zgiełk radości, który prześle telewizja Polsat do całej Polski, dzięki doskonałym gospodarzom. Pokażmy, jak świetnie bawimy się na Śląsku i pokażmy raz jeszcze moc naszego hasła „Śląskie. Pozytywna Energia”. Cieszę się, że ten wyjątkowy wieczór i noc – jedyne takie wydarzenie w roku – ponownie spędzimy razem. Życzę wszystkim świetnej zabawy i mnóstwa uśmiechu! – zachęca marszałek Jakub Chełstowski.

– Po raz ósmy będziemy świętować Nowy Rok na Śląsku, a po raz piąty obok Stadionu Śląskiego. Na największej do tej pory scenie wystąpią więcej niż 20 znakomitych artystów, w tym Matteo Bocelli, syn legendy muzyki Andrea Bocellego. Jestem pewien, że mieszkańcy województwa śląskiego i wszyscy oglądający transmisję telewizji Polsat wejdą w Nowy Rok z radością, tańcząc do rytmu muzycznych hitów – wyjaśnia Krzysztof Ibisz, jeden z gospodarzy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Początek Sylwestrowej Mocy Przebojów jest zaplanowany na godzinę 20:00. W tym roku scena o wysokości 31,5 m i szerokości 75 m będzie miejscem występów wielu uznanych artystów oraz nowych twórców cieszących się popularnością.

Gwiazdą wieczoru będzie syn wybitnego Andrei Bocellego – Matteo. Wśród innych wykonawców znajdą się Kayah, Smolasty, Golec uOrkiestra, Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, Doda, Feel, Enej, Skolim, Tribbs&Kubańczyk, Majka Jeżowska, Lady Pank, Marcin Miller Boys, Urszula.

Jak zaznaczają organizatorzy, w ubiegłym roku na imprezie bawiło się około 40 tysięcy osób, a transmisję telewizyjną śledziło około 4 miliony widzów.

Dodaj komentarz