Kompleks mieszkalny Apartamenty Mikołowska w Gliwicach gotowy do zamieszkania!

Projekt budowlany o nazwie Apartamenty Mikołowska, zlokalizowany w sercu Gliwic, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Ten istotny dokument potwierdza, że projekt został w pełni zrealizowany zgodnie z przewidzianym planem budowlanym, a także spełnia wszystkie wymagane standardy techniczne, sanitarne oraz przeciwpożarowe. Inwestycja ta może więc być uznana za zakończoną, a gotowe apartamenty czekają na swoich przyszłych mieszkańców.

Wśród propozycji Biura Sprzedaży Apartamentów Mikołowska jest nadal kilka mieszkań średniej i dużej wielkości, z metrażem od 53 m² do 75 m². W ofercie znajduje się także luksusowy apartament z przestronnym tarasem o powierzchni ponad 100 m². Myśląc o komforcie przyszłych lokatorów, zaplanowano miejsca postojowe na zewnątrz i w garażu podziemnym, jak również obszar rekreacyjny – zielone patio dostępne dla wszystkich mieszkańców. Na parterze budynku przewidziano również miejsca do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych, eliminując tym samym potrzebę zajmowania dodatkowego miejsca w prywatnych lokalach mieszkalnych i komórkach lokatorskich.

Lokalizacja Apartamentów Mikołowska gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, z uwagi na odległość do gliwickiego Rynku wynoszącą jedynie 500 metrów. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością rozmaitych kawiarni, barów oraz restauracji. W otoczeniu inwestycji funkcjonują liczne punkty usługowe, takie jak salony fryzjerskie, ośrodki medyczne, banki, szkoły i przedszkola, a także urząd pocztowy. Parter budynku przeznaczono pod lokale użytkowe, które staną na usługach mieszkańców. Dodatkowo, niedaleko znajduje się przystanek ZTM, z którego autobusy kursują co kilka minut w stronę Zabrza i Mikołowa, a także do centrum handlowego Europa Centralna.

Dodaj komentarz