Ogłoszenie: Listopadowe Dni Otwarte Politechniki Śląskiej

Zastanawiasz się, który kierunek studiów wybrać? Chcesz zobaczyć, jak wyglądają wnętrza wydziałów, na których będziesz potencjalnie studiował? A może pragniesz porozmawiać z obecnymi studentami i dowiedzieć się od nich, jak naprawdę wygląda życie akademickie? To wszystko czeka na Ciebie podczas tegorocznej edycji Dni Otwartych Politechniki Śląskiej – już teraz zarezerwuj środy w listopadzie i skorzystaj z możliwości zwiedzenia wszystkich czterech kampusów naszej uczelni, które znajdują się w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i Rybniku. Wstęp jest bezpłatny!

W listopadzie, każdy z czterech kampusów Politechniki Śląskiej otworzy swoje drzwi dla tych, którzy planują rozpoczęcie swojej przygody ze studiami i są na etapie poszukiwania idealnego dla siebie kierunku. Tegoroczna edycja Dni Otwartych odbędzie się pod sloganem „Wykształcenie techniczne ma przyszłość!” i została zaplanowana na cztery terminy, a każda kolejna środa to inny kampus uczelni:

  • 8 listopada w Gliwicach,
  • 15 listopada w Katowicach,
  • 22 listopada w Zabrzu,
  • 29 listopada w Rybniku.

Pierwsze Dni Otwarte odbędą się w Gliwicach i rozpoczną się o godzinie 10.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ulicy Konarskiego 18B.

Impreza będzie miała dwie części. Pierwsza, oficjalna, pozwoli przyszłym studentom zaznajomić się z ofertą edukacyjną Politechniki Śląskiej i uzyskać wszelkie informacje dotyczące procesu rekrutacji. Podczas drugiej części uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić stoiska poszczególnych wydziałów, organizacji studenckich, kół naukowych oraz innych jednostek uczelni. Ponadto, będą mogli zwiedzić kampusy i wydziały, które przygotują dla nich specjalne atrakcje. Nie zabraknie też czasu na rozmowy ze studentami i pracownikami Politechniki, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najodpowiedniejszego kierunku studiów.

Dodaj komentarz