Tragiczne zdarzenie w gliwickim zakładzie produkcyjnym

Do alarmującej sytuacji doszło na terenie jednego z gliwickich zakładów produkcyjnych, gdzie kobieta została potrącona przez operatora wózka widłowego. Mimo że podjęto natychmiastowe działania reanimacyjne, życie poszkodowanej nie udało się ocalić – informuje portal Gliwice na Sygnale. Informacje te zostały również potwierdzone przez miejscową policję.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce we wtorkowy poranek, zaraz po godzinie 7:00.

– Zostaliśmy powiadomieni o tragicznym incydencie, który miał miejsce na terenie jednego z zakładów znajdujących się przy ul. Okrężnej w Gliwicach. Natychmiast wysłano na miejsce załogę lotniczego pogotowia ratunkowego, w celu udzielenia pomocy nieprzytomnej poszkodowanej. Niestety, niesione jej obrażenia były tak poważne, że kobieta zmarła – przekazał podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

– Na miejscu zdarzenia prowadzą działania policyjna ekipa śledcza oraz prokurator. Ich zadaniem jest ustalenie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wydarzenia. Przeprowadzone zostanie postępowanie, które pozwoli określić, co było przyczyną tej tragedii – komentuje rzecznik gliwickiej policji.

Dodaj komentarz